kontaktný formulár
chcem zaslať dotaz
počítadlo prístupov
online: 1
dnes: 66
týždeň: 66
celkom: 409963

PRÍRODNÁ KOZMETIKA

podkategórie
+
výrobcovia
+
parametre
+
výrobcovia
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 10
SHUYA ultratenké vložky denné 10 kusov
Dočasne nedostupné
3,50 EUR
Balenie obsahuje 10ks bavlnených denných vložiek /fialové balenie/ Shuya Health aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na denné použitie.
SHUYA ultratenké hygienické intímky 30
Len osobný odber
4,90 EUR
Balenie obsahuje 30ks bavlnených aniónových intímiek /zelené balenie/ Shuya Health aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na každodenné použitie.
SHUYA ultratenké vložky nočné 8 kusov
Dočasne nedostupné
3,50 EUR
Balenie obsahuje 8ks bavlnených denných vložiek /modré balenie/ Shuya Health aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na nočné použitie.
BIO Cannabis Regeneračný hojivý šampón
Skladom
4,50 EUR
Vlasový šampón Cannabis je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy vlasov.
BIO Cannabis Šampón proti lupinám
Skladom
4,50 EUR
Cannabis šampón proti lupinám je veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy vlasov, s účinkom proti tvorbe lupín.
BIO Cannabis Čistiace pleťové tonikum
Skladom
4,40 EUR
Čistiace a odličovacie pleťové tonikum je vhodné ku každodennému hĺbkovému čisteniu pleti.
BIO Cannabis Regeneračný upokojujúci sprchový gél
Skladom
4,50 EUR
Sprchový gél s upokojujúcim a hojivým účinkom extraktu Cannabis je vyrobený ako veľmi jemný a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky v BIO formulácii, bez SLS, SLES, be...
BIO Cannabis Balzam na ruky
Skladom
3,50 EUR
Hojivý a regeneračný balzam na ruky je stredne tučný, výživný, ochranný a hydratačný balzam s univerzálnym použitím pre všetky typy pokožky.
BIO Cannabis Zvláčňujúci a regeneračný pleťový krém
Skladom
4,40 EUR
Pleťový krém je veľmi ľahký, rýchlo vstrebateľný, obsahuje nielen konopný olej, ale aj extrakt z celej rastliny. Tým dodáva prípravku unikátnosť a spotrebiteľovi maximum cenných látok z tejto výnimočn...
BIO Cannabis Telové mlieko
Skladom
4,50 EUR
Telové mlieko je veľmi ľahké, rýchlo vstrebateľné. Obsahuje nielen konopný olej, ale aj extrakt z celej rastliny. Tým dodáva prípravku unikátnosť a spotrebiteľmi maximum cenných látok z tejto výnimočn...
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 10