kontaktný formulár
chcem zaslať dotaz
počítadlo prístupov
online: 1
dnes: 55
týždeň: 489
celkom: 325276

OBILNÉ VANKÚŠE

Špaldový vankúš

Špaldový vankúš je naplnený špaldovými plevami. Plevy sú elastické a prispôsobujú sa každému tvaru vášho tela. Hlava a chrbtica ležia mäkko a sú celú noc optimálne opreté. Tak sa môže svalstvo, predovšetkým oblasť ramien a šije, úplne uvolniť a dochádza k hlbokému a zotavujúcemu spánku. Plevy tiež masí­rujú zátylok.
Schopnosť pliev uskladňovať vzduch umožňuje ich dobré nahrievanie na sporáku, radiátoroch , alebo na slnku. Naakumulovaná energia je potom dlhšie odovzdávaná ľudskému telu. Špaldové plevy majú z plniacich materiálov najlepšie podperné vlastnosti.
Vankúše plnené špaldovými plevami pohltia v noci telesný pot a odvádzajú nadbytočné teplo a vytvárajú tak prí­jemnú klí­mu pre zdravý spánok.
Šaldové vankúše sú odporúčané na rôzne neduhy, napr. proti zablokovaniu krčnej chrbtice a z toho plynúce bolesti hlavy, zátylku, ramien a bolesti chrbta. Blahodárne pôsobia pri migréne, nespavosti , chorobách uší­ a očí tlmia onemocnenia dutín čelových a čeľustných. Úľavu prinášajú pri dne, reume, bolestiach končatín a kĺbov. Poží­vanie vankúša, alebo matraca plneného špaldovými plevami tiež zlepšuje prekrvenie nôh, menej sa tvoria kŕčové žily. Zmenšuje únavnosť a závrate - veľmi časté prí­znaky kĺbových, chrtových a cievnych ochorení­. Znižujú početnosť návalov krvi - čo ocenia hlavne ženy v prechode. Zlepšujú odolnosť voči chorobám z nachladnutia, posilňujú totiž imunitný systém. Podporujú činnosť nadobličiek a čriev - teda tráviacu a vylučovaciu sústavu. zmierňujú početnosť astmatických záchvatov
To všetko sa deje aj preto, že plevy dokážu pôsobiť aj proti geopatogénnym zónam, t.j. chrániť pred pôsobení­m podzemných vodných prúdov.

 

 

podkategórie
+
výrobcovia
+
parametre
+
výrobcovia
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 2
Pohankový vankúš 30 x 40cm
Dočasne nedostupné
9,99 EUR
proti zablokovaniu krčnej chrbtice a z toho plynúce bolesti hlavy, zátylku, ramien a bolesti chrbta.
Špaldový vankúš 30 x 40 cm
Dočasne nedostupné
9,99 EUR
proti zablokovaniu krčnej chrbtice a z toho plynúce bolesti hlavy, zátylku, ramien a bolesti chrbta
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 2